Просмотр одиночного сообщения
Old 11-05-2005, 22:49   #182
Киевлянинъ
Честь имею...
 
Аватар для Киевлянинъ
 
Сообщений: 1,256
Проживание:
Регистрация: 25-11-2004
Status: Offline
Цитата:
Сообщение от Deniska
Я ось подивлюся на форум. Ображених не знати чим, є один чи два. Але вони як дьоготь.
Якось вже навіть не цікаво.

Скривджених більше. Можу додати до твого чорного списку ще декілька діячів.


Цитата:
Сообщение от Deniska
Мені здаєтся що було би не погано робити бан для деяких діячив, якщо біля 10-20 активних користувачив сайту з цим погодится.

Навіщо 10-20? Можна обмежитися мобільними трійками. І не банити, а на місці розстрілювати.


Цитата:
Сообщение от Deniska
Наприклад читати "казки" Кіевляніна, мені вже набридло. ну не можу я читати тексти, коли в ніх ані на ніц сенсу.

Я начебто ще не так багато казок навигадував. Я розумію, ті казки, які тобі розповідає мама, коли ти лягаєш спати, набагато цікавіше. Але якщо і вони тобі набриднуть, то попроси Ашина, він тобі розповість страшну казку про Бельського.


Цитата:
Сообщение от Deniska
Шановний пане, їдіть до філософів, які на самоті думку гадают, а потім за два, чи за три роки повертайтесь, поспілкуємося. А то в ваш філосовскій стиль в якомусь загнобленному стані.

Якщо будеш все сприймати так близько до серця, то три роки не протягнеш. Нервова система буде зруйнована і тебе вразить страшна, необоротна деменція. Первинні ознаки захворювання вже проявляються (неадекватні реакції, хамство тощо.). Призупинити просування хвороби допоможе лише лоботомія, подібна до тієї, яка була проведена Ашину.

Цитата:
Сообщение от Deniska
Що іноді здаєтся, що десь від смітника смерде, коли читаєш.

Я б міг тут тобі щось порадити, але аж ніяк нахабності не наберуся.
 
0
 
0
    Ответить с цитированием