Просмотр одиночного сообщения
Old 11-05-2005, 23:00   #183
Ashin
Гость
 
Сообщений: n/a
Проживание:
Регистрация:
Status:
Цитата:
Сообщение от Киевлянинъ
Скривджених більше. Можу додати до твого чорного списку ще декілька діячів.



Навіщо 10-20? Можна обмежитися мобільними трійками. І не банити, а на місці розстрілювати.



Я начебто ще не так багато казок навигадував. Я розумію, ті казки, які тобі розповідає мама, коли ти лягаєш спати, набагато цікавіше. Але якщо і вони тобі набриднуть, то попроси Ашина, він тобі розповість страшну казку про Бельського.



Якщо будеш все сприймати так близько до серця, то три роки не протягнеш. Нервова система буде зруйнована і тебе вразить страшна, необоротна деменція. Первинні ознаки захворювання вже проявляються (неадекватні реакції, хамство тощо.). Призупинити просування хвороби допоможе лише лоботомія, подібна до тієї, яка була проведена Ашину.


Я б міг тут тобі щось порадити, але аж ніяк нахабності не наберуся.


Не шановный! Я розумию счо тебе з усих бокив розпырае вид шырокых почуттив до пана Бельского, але це не прывид для того чоб плесты нисенитныци про страшни казкы, буцимто напрыдумани мною.
Те счо ты оранжево-знедоленый це твоя особыста доля, тож перестань гарячкуваты
та закрый свою мармизу, бо твои дуросчи не мають жодного сенсу. Те счо ты зраднык
и зсученый покыдёк и так выдно з твойых дешевых провокаций. Тож впидибгай свого куцого хвоста та чвалай до свого хозяина, вин дасть тоби кисточку за справну роботу.
 
0
 
0
    Ответить с цитированием