Вернуться   Финляндия по-русски » Жизнь в Финляндии » Україномовний розділ
Логин
Пароль

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Оценить тему Опции просмотра
Old 10-09-2017, 13:14   #1
natalinata
Пользователь
 
Аватар для natalinata
 
Сообщений: 26
Проживание:
Регистрация: 29-08-2017
Status: Offline
Українска страховка на час очікування дозволу.

Дорогі форумчани. Прошу поради тих хто мав такий досвід. Я отримала дозвіл на перебування і переїзджаю до Фінляндії. Беру з собою свого 15 річного сина. Плануемо подавати документи для його дозволу. Питання в тому - чи варто страховку для перетину кордону оформити на довший термін. Наприклад на пів року чи рік ( так як очікування зараз довготривале ..) Як на практиці працює українська страховка. Чи гроші на вітер ..? Дякую всім !
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 10-09-2017, 14:12   #2
vigas
Пользователь
 
Сообщений: 261
Проживание:
Регистрация: 12-05-2017
Status: Offline
Цитата:
Сообщение от natalinata
Дорогі форумчани. Прошу поради тих хто мав такий досвід. Я отримала дозвіл на перебування і переїзджаю до Фінляндії. Беру з собою свого 15 річного сина. Плануемо подавати документи для його дозволу. Питання в тому - чи варто страховку для перетину кордону оформити на довший термін. Наприклад на пів року чи рік ( так як очікування зараз довготривале ..) Як на практиці працює українська страховка. Чи гроші на вітер ..? Дякую всім !


Якщо страховка буде на довший термін ніж 3 місяці, таможеннік може не впустити дитину у країну, бо це явно свідчить про те, що він не повернеться. Вони це дуже перевіряють. Їхня мета не допустити того, щоб людина подавала документи у Фінляндіі, а хочуть, щоб в посольстві Фінляндіі в Україні. Це одне. А друге, щоб не допустити того, щоб людина перебувала у країні більше 90 днів за один раз.
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 10-09-2017, 14:39   #3
ponom
uusi jäsen
 
Аватар для ponom
 
Сообщений: 6,621
Проживание: Tampere
Регистрация: 13-04-2016
Status: Offline
Цитата:
Сообщение от vigas
Якщо страховка буде на довший термін ніж 3 місяці, таможеннік може не впустити дитину у країну, бо це явно свідчить про те, що він не повернеться.


Мабуть Ви мали на увазi прикордонника, а не "таможенніка" (митника). Але i в цьому разi я не зовсiм впевнений, що ви правi.
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 10-09-2017, 22:52   #4
natalinata
Пользователь
 
Аватар для natalinata
 
Сообщений: 26
Проживание:
Регистрация: 29-08-2017
Status: Offline
Дякую за пораду! Я сама схиляюсь до того ж. Запрошення у гості на три місяці - страховка на 3. Логічно. Але хотіла почути думку інших людей.
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 11-09-2017, 05:45   #5
amedeo
Пользователь
 
Сообщений: 207
Проживание:
Регистрация: 14-01-2016
Status: Offline
До введения безвизового биометрического режима 2 раза, до получения ВНЖ по семейным связям, оформляла мультивизу годовую, под нее, соответственно, и страховка была на год. Никаких проблем не было, наоборот, это было более надежно в плане прохождения границы и оформления визы(виза на год и страховка на год).
На ВНЖ подавала в Финляндии, находясь как раз на этой страховке, проблем не возникло, уже 8 месяцев как со статусом А.
В отношении самой страховки — наверное, зависит от ее типа, стоимости, компании-страховщика.
У меня была стандартная приватбанковская, ничем, кроме беспроблемного оформления визы, больше не пригодилась, потому что она покрывает только очень экстренные случаи.
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 11-09-2017, 09:11   #6
delta8
Пользователь
 
Аватар для delta8
 
Сообщений: 152
Проживание: MeriLappi
Регистрация: 10-03-2017
Status: Offline
Оформляйте страховку на год, в этом вопросе лучше перебдить,чем недобдить, простите за жаргон.
На практике украинская страховка почти не работает, при страховом случае,увы...
Но для бюрократии она обязательна!
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 11-09-2017, 09:13   #7
vigas
Пользователь
 
Сообщений: 261
Проживание:
Регистрация: 12-05-2017
Status: Offline
Цитата:
Сообщение от amedeo
До введения безвизового биометрического режима 2 раза, до получения ВНЖ по семейным связям, оформляла мультивизу годовую, под нее, соответственно, и страховка была на год. Никаких проблем не было, наоборот, это было более надежно в плане прохождения границы и оформления визы(виза на год и страховка на год).
На ВНЖ подавала в Финляндии, находясь как раз на этой страховке, проблем не возникло, уже 8 месяцев как со статусом А.
В отношении самой страховки — наверное, зависит от ее типа, стоимости, компании-страховщика.
У меня была стандартная приватбанковская, ничем, кроме беспроблемного оформления визы, больше не пригодилась, потому что она покрывает только очень экстренные случаи.

Так, але в даному випадку мова йде про дитину, якій требі бути разом з мамою весь час. Навряд чи дитина може їздити сама туди -сюди на протязі року. Тому і хочуть зробити так, щоб приїхати і чекати дозволу. Але треба зробити розумно, спочатку все обміркувати, щоб не зробити так, щоб у дитини був стрес. Viranomaiset (як я перевожу це слово - офіційна людина) виконує лише свої обов"язки і її не хвилює що це лише дитина. Тому треба зробити правильно. На жаль, сама зробила необдумані кроки, тому попереджую інших. Від кого дитині запрошення? Якщо від вашого чоловіка, який може його кормити під час гостювання, то це добре. А якщо від мами, то мама ще не має сама ніяких виплат. Треба кожен крок продумати.Що впливає на видачу ВНЖ для дитини? Чи достатньо доходу буде у мами, адже вона ще не kansalainen.
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 11-09-2017, 13:55   #8
natalinata
Пользователь
 
Аватар для natalinata
 
Сообщений: 26
Проживание:
Регистрация: 29-08-2017
Status: Offline
Запрошення від мого чоловіка. Він фінн. На сайті мігрі написано що у такій ситуації дитина має право на подання заяви у Фінляндії і на очікування там же . І рівень доходу не треба доводити . Я буду ще уточнювати всю інформацію .. не хочеться ризикувати.
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 11-09-2017, 15:00   #9
vigas
Пользователь
 
Сообщений: 261
Проживание:
Регистрация: 12-05-2017
Status: Offline
Цитата:
Сообщение от natalinata
Запрошення від мого чоловіка. Він фінн. На сайті мігрі написано що у такій ситуації дитина має право на подання заяви у Фінляндії і на очікування там же . І рівень доходу не треба доводити . Я буду ще уточнювати всю інформацію .. не хочеться ризикувати.

Можу порадити вам подзвонити у консультаційну службу, яка створена при міграційній службі. Там російською мовою відповідає Інна Ланккінен, вона працює дуже довго і знає багато. Після набору номеру скажуть вибрати мову. Нажміть 4 і вона вам відповість. Якщо відповість якийсь хлопець на фінській-це означає що Інни зараз немає. Спитаєте коли вона буде. Той хлоп знає менше ніж я. Телефон.+358 931011112. В неї ви можете спитати як діяти згідно закону і на що має право дитина.Ще можна їй написати. Можливо так буде краще роз"яснити справу. inna.lankinen@hel.fi Бажаю успіху!!!
 
Old 11-09-2017, 16:25   #10
natalinata
Пользователь
 
Аватар для natalinata
 
Сообщений: 26
Проживание:
Регистрация: 29-08-2017
Status: Offline
Дуже дякую за пораду!
 
Ответ


Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

vB коды Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.



» Объявления на Doska.fi

» Галерея Финляндии

» Реклама на Doska.fi

» Реклама на Russian.fi


Часовой пояс GMT +3, время: 15:45.

Russian.fi - Финляндия по-русски © Suomitech Oy, 2002-2024 При использовании материалов с сайта указание ссылки на russian.fi обязательно