Вернуться   Финляндия по-русски » Жизнь в Финляндии » Україномовний розділ
Логин
Пароль

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Оценить тему Опции просмотра
Old 23-02-2010, 20:35   #1
aks-47
Гость
 
Сообщений: n/a
Проживание:
Регистрация:
Status:
Question на машині в Україну

привіт панове! хто може сказати важко доїхати до Маріуполя з Гельсінкі на машині? як легше їхати? через россию або Прибалтику?
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 23-02-2010, 20:51   #2
Канарейка
Hej, sokoly
 
Аватар для Канарейка
 
Сообщений: 53,595
Проживание: город-курорт
Регистрация: 31-07-2005
Status: Offline
Проще всего по Е95 до Киева, ну а дальше сориентируетесь. Только эта трасса через Беларусь проходит. Через Прибалтику быстрее вряд ли будет, хотя дороги, возможно, будут и получше, но расстояние - поболее.
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 23-02-2010, 21:23   #3
federajj
 
Аватар для federajj
 
Сообщений: 46,045
Проживание: None
Регистрация: 04-04-2005
Status: Offline
Smile

Цитата:
Сообщение от Канарейка
Проще всего по Е95 до Киева, ну а дальше сориентируетесь. Только эта трасса через Беларусь проходит. Через Прибалтику быстрее вряд ли будет, хотя дороги, возможно, будут и получше, но расстояние - поболее.


можно обьехать по Литве, если проблем с визами нет
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 23-02-2010, 21:26   #4
aks-47
Гость
 
Сообщений: n/a
Проживание:
Регистрация:
Status:
спасибо за информацию. а от ця траса Е95, вона через Москву йде або через Пітер? Я боюся що там документів потрібно буде ціла купа ... Чи можна з фінським паспортом оформити візу на кордоні?
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 23-02-2010, 21:32   #5
aks-47
Гость
 
Сообщений: n/a
Проживание:
Регистрация:
Status:
спасибо це корисна інформація! думаю, що я теж поїду через Прибалтику. А ви знаєте яка дорога від Києва до Маріуполя? Це дуже далеко? Хотів би проїхати швидше зі мною будуть ще двоє дітей.
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 23-02-2010, 21:33   #6
federajj
 
Аватар для federajj
 
Сообщений: 46,045
Проживание: None
Регистрация: 04-04-2005
Status: Offline
Цитата:
Сообщение от Deniska
Особисто я два раза на машині їздив до України.

Перший раз через Пітер а другий раз через Таллінн-Ріга-Вільнюс-Мінск-Чернігів-Київ-Харків.

Е95 це просто жах, трасса Пітер-Москва одні ями. Біля Москви було непагано, і за Москвою.


Через Прібалтіку набагато краще. По перше це на 400 км меньше. По друге в Прибалтіці гарні дороги обмження 90..110 км на годину. В Білорусії дороги просто чудові. Із Талліна до Київа в мене зайняло 20 годин шляху. На відпочінок пішло біля 4 годин і десь 2 години на таможню.

Назад повертався в загалі не поспішаючи, зупинявся під Вільнюсом в мотелі. Просто шик! 50 евро разом із сніданком і вечерьою, номер дуже на високому рівні. можи дати потім контакти, знайшов випадково.

Але в загалі подумайте раза 2 чи вам дійсно треба витрачати при наймі 2 дня в одну сторону.



ДЕниска, я тя люблю и повожаю! трасса - Е5, аКа аiрбалтик, это наше всё но мамань ехала через немцофф, не жаловалаsь.. тока долго и дорого))
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 27-02-2010, 15:02   #7
Chuvi
Пользователь
 
Сообщений: 69
Проживание:
Регистрация: 14-10-2008
Status: Offline
Шановнi, скажiть будь-ласка, якщо автiвка з фiнською регiстрацiєю, також є вiза статусу А, можлива подорож до України без труднощiв на української митницi ?
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 13-07-2010, 14:09   #8
Maryl_smile
Гость
 
Сообщений: n/a
Проживание:
Регистрация:
Status:
на машині в Україну

Чесно кажучи, останнього разу я був у кіно 3 роки тому, а перед тим і не пам"ятаю коли.

Але якщо фільми будуть українською, буду принципово ходить, та ще й дівчину брати вже 2, нехай то буде ранковий сеанс чи квиток дорожче тощо.

Отака в мене позиція, але питання було: ЧИ МАЄТЕ ВИ ЗМОГУ ?
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Ответ


Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

vB коды Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.



» Объявления на Doska.fi

» Галерея Финляндии

» Реклама на Doska.fi

» Реклама на Russian.fi


Часовой пояс GMT +3, время: 14:18.

Russian.fi - Финляндия по-русски © Suomitech Oy, 2002-2024 При использовании материалов с сайта указание ссылки на russian.fi обязательно