Вернуться   Финляндия по-русски » Жизнь в Финляндии » Україномовний розділ
Логин
Пароль

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Оценить тему Опции просмотра
Old 03-10-2012, 22:31   #1
irislauk
Registered User
 
Аватар для irislauk
 
Сообщений: 20
Проживание: Helsinki
Регистрация: 30-10-2011
Status: Offline
Апостіль на Українських документах

Така ситуація - Переїхала у Гельсінкі з моїми дітьми..отримали дозвіл на перебування, звернулися до магістрату, аби оформити келлакортї, і от така штука, усі свідотства про народження дітей, про розірвання шлюбу та інше були отримані в Києві, і, звісно, ніхто з мого боку не побумав, та ніхто не підказав, шо на всі ці докуенти, аби зареєструвати тут дітей, як мою родину, потрібно проставити АПОСТІЛЬ...в посольстві України кажуть, що проставити його можна лише в Києві, де я отримувала ці свідотства...
І шо тепер - в магістраті кажуть, шо ми із дітьми зареєстровані будемо окремо, ні як родина, шо я не зможу отримувати допомогу на дітей доки не довезу їм апостольовані документи......таке
Їхати часу немає...та і купа грошей...
Чи може знає хто, чи є в Гельсінкі якесь агенство, що може це зробити?
Дяки.
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 03-10-2012, 22:36   #2
Сударь
Those russians
 
Аватар для Сударь
 
Сообщений: 30,522
Проживание: Великое княжество
Регистрация: 22-07-2005
Status: Offline
Цитата:
Сообщение от irislauk
Така ситуація - Переїхала у Гельсінкі з моїми дітьми..отримали дозвіл на перебування, звернулися до магістрату, аби оформити келлакортї, і от така штука, усі свідотства про народження дітей, про розірвання шлюбу та інше були отримані в Києві, і, звісно, ніхто з мого боку не побумав, та ніхто не підказав, шо на всі ці докуенти, аби зареєструвати тут дітей, як мою родину, потрібно проставити АПОСТІЛЬ...в посольстві України кажуть, що проставити його можна лише в Києві, де я отримувала ці свідотства...
І шо тепер - в магістраті кажуть, шо ми із дітьми зареєстровані будемо окремо, ні як родина, шо я не зможу отримувати допомогу на дітей доки не довезу їм апостольовані документи......таке
Їхати часу немає...та і купа грошей...
Чи може знає хто, чи є в Гельсінкі якесь агенство, що може це зробити?
Дяки.

Пусть кто-нить отвезёт ваши док-ты в Киев, там переведут нотариально на англ. и вернут всё сюда.

-----------------
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Ответ


Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

vB коды Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.



» Объявления на Doska.fi

» Галерея Финляндии

» Реклама на Doska.fi

» Реклама на Russian.fi


Часовой пояс GMT +3, время: 09:21.

Russian.fi - Финляндия по-русски © Suomitech Oy, 2002-2024 При использовании материалов с сайта указание ссылки на russian.fi обязательно