Вернуться   Финляндия по-русски » Жизнь в Финляндии » Україномовний розділ
Логин
Пароль

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Оценить тему Опции просмотра
Old 11-12-2008, 18:39   #1
Deniska
 
Аватар для Deniska
 
Сообщений: 2,911
Проживание:
Регистрация: 29-08-2003
Status: Offline
Запрошення на пред. Різдво від Українського товариства.

Шановне товариство та гості!



Запрошую вас на святкування предРіздва або Pikkujoulu(фінською) до Українського товариства. Свято відбудеться в наступну суботу 20.12.2008 почінаючи із 12 години дня. Місце проведення Mariefredintie 75 Kirkkonummi(в кінці листа є мапа та більш детальна інформація).

В програмі дня будуть: різдвяні співи, дитячи забавки, спілкування, гра в сніжки та багато багато всього іншого,

Дуже дякуємо Галині Каліосто за допомогу в організації та оренді вілли. Вілла заброньована на весь день, біля пречудового озера. Сауна нажаль не працює в зимовий період.

Ще раз хочу нагадати із приводу питання: кого ми запрошуємо. Ми запрошуємо усіх без виключення, не залежно ти Українець, Россіянин, Фін тощо, як що вам цікаве товариство, ви не проти порозмовляти, чи принаймі послухати українську мову. Приходьте самі та беріть друзів!

Товариство огранізує одноразовий посуд, чай, гльогі. Все решта як солодке або солене, ми сподіваємося кожен має змогу взяти із собою, алкогольні та безалькогольні напої за бажанням.



У разі подорожі на машині: Їхати по Länsiväylä до Kirkkonummi, у Kirkkonummi звернути на північ(праворуч) на Kirkkonummentie, та проїхати через місто до вказівника Vols(поворот ліворуч) назва дороги Vihonkummuntie, далі поворот ліворуч ( через 4 км, приблизно) на Mariefredintie, на прикінці вулиці буде котедж, у якому ми вас будемо чекати.



Ось прямий лінк:

http://maps.google.com/maps?f=d&sad...2,0.051799&z=15



Друзі, у разі ви подорожуєте машиною, та у вас є вільне місце, будь ласка зателефонуйте або напишіть мені, не всі нажать мають машини, та було би чудово якщо у вас є змога довезти сусіда із собою. В крайньому випадку вас зустрінуть на станції Kirkkonummi та довезуть до місця. ОБОВ"ЯЗКОВО напишіть чи позвоніть мені якщо будете їхати потягом, аби я організував вам . Із Ґельсінки до Кіркконуммі їхати приблизно 30 хвилин. Вартість подорожі 5.40 евро.



За наявності будь якіх питань, будь ласка звертайтесь. Мій мобільний телефон 0405503129, емайл товариства ukrainian.community*at*gmail.com





З повагою, Деніс Перцев.

Голова ТУуФ 10.12.2008 року.

-----------------
Україна понад Усе!
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 11-12-2008, 20:42   #2
Veonika
SLAVA UKRAINI
 
Аватар для Veonika
 
Сообщений: 15,444
Проживание: Espoo
Регистрация: 20-09-2004
Status: Offline
а до якои години будуть там люди? цилком ймовирно, що я прииду, я- крайний випадок, тобто мене треба забираты зи станции Kirkkonummi

-----------------

"You have to sit by the side of a river a very long time before a roast duck will fly into your mouth." -G. Kawasaki
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 12-12-2008, 13:29   #3
Deniska
 
Аватар для Deniska
 
Сообщений: 2,911
Проживание:
Регистрация: 29-08-2003
Status: Offline
Цитата:
Сообщение от Veonika
а до якои години будуть там люди? цилком ймовирно, що я прииду, я- крайний випадок, тобто мене треба забираты зи станции Kirkkonummi


Обовїязково приходь. ми будемо десь до 8..9 вечора.

-----------------
Україна понад Усе!
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 20-12-2008, 22:16   #4
Veonika
SLAVA UKRAINI
 
Аватар для Veonika
 
Сообщений: 15,444
Проживание: Espoo
Регистрация: 20-09-2004
Status: Offline
Дуже дякую всим за чудову зустрич. Украйинци, ви - молодци. Дениска, продовжуй оголошувати про подии, будемо приходити

-----------------

"You have to sit by the side of a river a very long time before a roast duck will fly into your mouth." -G. Kawasaki
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 23-12-2008, 11:39   #5
persik.yes
Registered User
 
Аватар для persik.yes
 
Сообщений: 26
Проживание: Turku
Регистрация: 16-12-2008
Status: Offline
deer Аж не віриться...))))

Привіт усім! Тільки роздивилася добре цей сайт, шкода,що не зробила це раніше...бо обовязково прийшла б на ту вашу зустріч!!!
Я нещодавно у Фінланді, навіть не чекала, що наші тут є, та ще й організовані такі)))
Якщо кому цікаво-пишіть, буду рада! І-до зустрічей!!
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 23-12-2008, 11:56   #6
Elki-Palki
Гость
 
Сообщений: n/a
Проживание:
Регистрация:
Status:
Вероника, спасибі що прийшла! Було приємно познайомитися, сподіваюся, що прийдете до нас ще не раз.

Персик ес, завжди будемо ради новим людям. Обов'язково приходите і запрошуйте своїх друзів.



Ё!
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Old 23-12-2008, 12:12   #7
persik.yes
Registered User
 
Аватар для persik.yes
 
Сообщений: 26
Проживание: Turku
Регистрация: 16-12-2008
Status: Offline
Зустрічі

Обовязково, дякую!!!
 
0
 
0
    Ответить с цитированием
Ответ


Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

vB коды Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.



» Объявления на Doska.fi

» Галерея Финляндии

» Реклама на Doska.fi

» Реклама на Russian.fi


Часовой пояс GMT +3, время: 13:25.

Russian.fi - Финляндия по-русски © Suomitech Oy, 2002-2024 При использовании материалов с сайта указание ссылки на russian.fi обязательно